Mérés laboratórium 4. - 5. mérés tanácsok

A VIK Wikiből
A lap korábbi változatát látod, amilyen (vitalap) 2012. október 21., 20:04-kor történt szerkesztése után volt. (Új oldal, tartalma: „{{GlobalTemplate|Infoalap|MeresLabor4LinuxTanacsok}} Tanácsom nincs különösebb, csak élvezzétek! Én nem használok Linuxot, szóval nem ismerem, de jó volt bel…”)
(eltér) ← Régebbi változat | Aktuális változat (eltér) | Újabb változat→ (eltér)
Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez

Ez az oldal a korábbi SCH wiki-ről lett áthozva. Az eredeti változata itt érhető el.

Ha úgy érzed, hogy bármilyen formázási vagy tartalmi probléma van vele, akkor kérlek javíts rajta egy rövid szerkesztéssel.

Ha nem tudod, hogyan indulj el, olvasd el a migrálási útmutatót


Tanácsom nincs különösebb, csak élvezzétek! Én nem használok Linuxot, szóval nem ismerem, de jó volt belekukkantani. (Magamtól nem álltam volna neki.)

-- Olthyer - 2008.05.01.

Szerintem érdemes előre megcsinálni a scriptet, tényleg csak pár sor (lényegi része nekem 1 sor és két parancs) és otthon bármilyen linuxon össze lehet rakn, és azért legalább egy fél órát spóroltok vele a mérésen. Mi csillagosok nélkül egy 2 óra alatt végeztünk, de csillagosokkal együtt is bőven bele lehet férni az időbe. Mi magyar nyelvű CentOS-eken csináltuk a mérést - készüljetek fel, hogy nem mindennek az a neve, mint amit írnak a jegyzőkönyvben, vagy egy programon belül is több féleképpen hívnak egy valamit.

-- Buj - 2012.04.13.